Faaliyet Alanları

Endüstriyel Yapılar

Antrepo, fabrikalar, sanayi siteleri, tersaneler vb. yapılar özellikle son yıllarda çelik konstrükyon taşıyıcı sistemlerini zorunlu kılmaktadır. Çelik, endüstriyel koşullarda ön üretimli, endüstriyel kalite güvencesinde bir yapı malzemesidir.

Ticari Yapılar

İş merkezleri, alışveriş merkezleri, showroomlar vb. ticari yapılarda çelik konstrüksiyon kullanımı; tasarım esnekliği, montaj rahatlığı, güçlendirme kolaylığı, hafiflik, stabilite, deprem dayanımı, hızlı üretim ve işleme kolaylığı gibi nedenlerle tercih edilmektedir.

Anahtar Teslimi Müteahhitlik

CKG Kargın Grup; konut, ticari inşaat, gayrimenkul geliştirme alanlarında anahtar teslimi müteahhitlik ve taahhüt hizmetleri vermektedir. Bu süreçte projelendirme aşamasından anahtar teslimine kadar geçen her süreçte uzmanlık ve tecrübesini ortaya koymaktadır.

Özel Proje Uygulamaları

Firmamız standart projelerin yanında özel mühendislik çalışması gerektiren işleri de hayata geçirmektedir.Farklı özel mimari uygulamaların çözülmesi, projelendirmesi, imalatı ve montajını kalite standartlarında gerçekleştirmektedir.